Projektory Epson
o krótkim rzucie oferują najwyższej jakości obraz oraz wiele nowych, zaawansowanych funkcji dla większej satysfakcji użytkowników. Doskonale nadają się do użytku w klasach czy małych salach konferencyjnych. Aby zaoszczędzić miejsce, można zamocować je na ścianie, na suficie lub ustawić na szafce tuż pod ścianą.
W projektorach z nowej serii (EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W, EB-536Wi) wykorzystano technologię
3LCD, która zapewnia znakomitą jakość obrazu w doskonałych barwach. Projektory charakteryzuje
wysoki współczynnik kontrastu, który gwarantuje wysoką jasność i szczegółowość obrazu, co sprawia, że sprzęt ten doskonale nadaje się do zastosowania w jasno oświetlonych klasach i salach konferencyjnych.
Ulepszony obiektyw o krótkim rzucie zapewnia większą ostrość obrazu.
|
Epson EB-536WI |
"Te wysokiej jakości projektory to wszechstronne rozwiązanie dla szkół i firm. Sprzęt można
zainstalować na stałe w jednym pomieszczeniu lub korzystać z niego naprzemiennie w kilku salach lub budynkach. Jest to doskonały zamiennik starszych urządzeń oraz bardziej ekonomiczna alternatywa do tablic interaktywnych czy droższych projektorów o ultrakrótkim rzucie" – wyjaśnia Szymon Dej, menedżer w polskim oddziale Epson Europe.
Zakup projektora z nowej serii to wyjątkowo korzystna inwestycja, ponieważ
trwałość nowych lamp jest o 66% dłuższa niż w poprzednich modelach, co daje w sumie niższy całkowity koszt eksploatacji (TCO).
Funkcja zatrzymania dźwięku i obrazu pozwala zaoszczędzić energię dzięki możliwości przygaszenia lampy o 70% i zatrzymania prezentacji na czas dyskusji z uczestnikami spotkania.
|
Podwiedzony rzutnik Epson EB-536wi |
Nowe projektory są szybkie i łatwe w konfiguracji. Dzięki możliwości
poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu urządzenia
nie muszą być ustawione centralnie względem ekranu, co zapewnia znaczną oszczędność przestrzeni. Krótki rzut projektora pozwala na ustawienie go bliżej ściany, co minimalizuje ryzyko wystąpienia cieni i oślepiania prelegenta.
|
Epson EB-535W |
Po skonfigurowaniu projektora ustawienia menu ekranowego (OSD – On Screen Display) mogą zostać
skopiowane do innych projektorów poprzez nośnik pamięci USB, kabel USB lub sieć, dzięki czemu nie trzeba osobno konfigurować każdego urządzenia np. w każdej z klas lekcyjnych.
Uniwersalne złącza, w tym
HDMI, pozwalają na podłączenie projektora do najnowszego cyfrowego sprzętu oraz do starszych urządzeń analogowych, dzięki czemu wymiana całego wyposażenia na nowsze nie jest konieczna.
Dzięki funkcji
podwójnego interaktywnego pióra – w interaktywnym modelu EB-536Wi – dwoje użytkowników może równocześnie notować na całej powierzchni ekranu z zastosowaniem odmiennych atrybutów.
Modele EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W i EB-536Wi będą dostępne od stycznia 2015 r. Ceny projektorów nie są jeszcze znane.
Strona producenta: www.epson.pl
Zobacz także:"Warszawa lata 50." – nowy album wydawnictwa BOSZSpotkanie i warsztaty z koreańskim fotografem Lee SeungajeZwrot pieniędzy za zakup aparatu Pentax K3Aplikacja Movie Creator dla Windows Phone 8.1Otwarcie wystawy "Różnorodność fotografii otworkowej"Wernisaż wystawy Kasi Kalua-Kryńskiej "Between Two Moons"Cecylia Kukuczka – 14 x 8000 Jerzego KukuczkiPokaz slajdów "Nepal – podniebna kraina Himalajów"Konkurs fotograficzny "Mieszkamy w Polsce""Trójka w obrazach wielkich mistrzów" – premiera kalendarza programu 3 PRSony SL-BG2 i SL-BG1 – nowe, miniaturowe napędy SSDWystawa zdjęć "Polski Afganistan"Poplenerowa wystawa "Spisz i Pieniny"